Recenze Janome

Přidáno: 2. listopadu 2014

Zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

jednoduchý a zdá se spolehlivý stroj

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. října 2014

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• kvalita
  • záruka door-to-door
  • vysouvací plastové tyčky držení horní nitě

Stroj je v poměru cena/výkon poměrně bezkonkurenční. Šije přesně a plynule. Sortiment stehů dostatečně pokryje běžné domací užití.
Jediné, co není ideální jsou vysouvací tyčky na horní niťě. Dobré je, že se dají zasunout a méně pravděpodobně dojde k jejich zlomení, na druhou stranu kdyby byly kovové, tak je to bez problémů a tolik by to nestálo..

Přidáno: 27. srpna 2014

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• lehký,tichý stroj s mnoha možnostmi šití

potřebovala jsem stroj s možností ití patchworku v lepší kvalitě, než jsem doposud měla, dala jsem na radu zkušených,

Přidáno: 22. července 2014

vše co nabízí splnuje

Přidáno: 3. července 2014

• dobře šije
  • odstřih nitě
  • hodně stehů

Jsem velmi spokojená a určitě by jsem šicí stroj doporučila.

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. května 2014

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• Jednoduché ovládání, vše skoro stejné jak u našeho starého stroje, jednoduché navlékání nitě. Za tu cenu a na občasné šití nebo úpravu oděvů dobrý stroj. Šije rychle a prošil mi i 1cm tlustý polštář z dutých vláken.
  • U stroje byla uvedena hmotnost 8 kg. Má však jen 6,8 i s krabicí.Mohlo by být LED osvětlení, i když to co tam je, je dostatečné.

Vzhledem k ceně je to dobrý stroj - DOPORUČUJI!

Přidáno: 26. května 2014

• vynikající jsem nadšená

báječný stroj

Přidáno: 26. května 2014

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

Stroj je super. Splnil všechny mé požadavky.

Přidáno: 16. května 2014

Super pre začiatočníkov

Přidáno: 10. května 2014

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• vybrala jsem si tento stroj kvůli automatickému odstřihu a určitě toho nelituju
  • šije skoro sám:) s mým předchozím prehistorickým modelem se to opravdu nedá srovnat

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 9. února 2014

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• snadné ovládání
  • množství vyšívacíh prvků
  • přídavný stolek jako bonus
  • vybavení
  • automatický odstřih nitě

Velice rychle jsem se s touhle parádou sžila. Za tu cenu, dokonalost sama. Nemám výhrad.

Přidáno: 9. února 2014

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• S Janome jsem byla zatím spokojená, i tento typ je zatím ok.Sice musím se ještě naučit sem tam něco vychytat ale to není strojem :D
  • Zatím nic

Spolehlivý stroj.Plno programů které lze široce využívat.Fantazii se meze nekladou. Prošívá vrstvené materiály velmi dobře, odstřih nitě, rychlost nastavení programů, obsluha není náročná.

Přidáno: 26. ledna 2014

Zakoupeno v Ráj šití

• Tichý chod, hezky šije i vyšívá, perfektně látá.
  • Slabé světlo.

Mám ho krátce, ale myslím, že jsem udělala dobře.

Ověřený zákazník Svět šití Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2014

(naposledy upraveno 19. ledna 2014)

Zakoupeno v Svět šití

• kvalitní výrobek
  • spousta funkcí, které urychlují práci se strojem (např. navlékač jehly, automatický odstřih obou nití)
  • přehlednost informací o vybraném programu na displeji
  • snadná výměna cívky spodní nitě
  • zatím nic

Spoustu let jsem šila na šlapacím stroji LADA, který ale už dosloužil. Vybraný šicí stroj je nejen kvalitní se spoustou programů a doplňkovými funkcemi, které urychlují práci, ale pro mě je to především dokonalý pomocník, i když patří k těm dražším strojům. Vybrala jsem si ho také proto, že šije poměrně potichu a já v budoucnu využiji téměř všechny nabízené programy. Zatím jsem je spíš jen vyzkoušela a jsem naprosto spokojená. Návod je srozumitelný, jsem moc ráda za přídavný stoleček a také za navlékač nitě do jehly. Šicí stroj JANOME 605 QXL bych určitě doporučila, i když je spíš vhodný pro pokročilé švadlenky než pro začátečnice. Hodí se pro každou příležitost a jeho cena odpovídá kvalitě provedení.

Přidáno: 14. prosince 2013

Zakoupeno v Ráj šití

• Prezentován celokovová kostra, ale je plastový.

Až na bod v proti je stroj velmi dobrý, snadná obsluha.

Anonym Anonym

Přidáno: 10. prosince 2013

• lehký
  • snadná obsluha
  • hezký :)
  • tichý
  • slabší příslušenství

Mám ho asi měsíc, zašívala jsem montérky, šila něco pro panenky, zašívala trička a prádlo elastickým stehem a je naprosto perfektní!!
Je velmi snadno ovladatelný, tichoučký, necuchají se nitě, netrhají se, nemusím stále štelovat napětí nitě jako dřív.
Zkrátka zatím nemám nic, co bych vytkla. Předtím jsem měla Lucznik Finese(25let) a to je opravdu o několik tříd jinde!!
Jsem maximálně spokojená.

Přidáno: 9. prosince 2013

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Má tichý chod,což je bezva při šití v noci.Spoustu šicích vzorů,což jako mamka malé parádnice využívám dostatečně.

Jsem s ním velice spokojená..

Přidáno: 7. prosince 2013

Zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Šicí stroj je ideální pro běžné šití. Je tichý a lehký,což oceňuji hlavně při jeho přemísťování. Má dostatečné množství šicích programů. Maximálně přehledné nastavování programů - zvládne opravdu každý. Snad jen příslušenství by mohlo být bohatší.
  • Zatím nic.

Šicí stroj jsem vybrala pro svou jednoduchost ale hlavně pro to,že je to kvalitní japonská technologie. Šiji poměrně často a jsem max. spokojená. Šicí stroj patří do levné kategorie,přesto je svojí funkčností schopen konkurovat strojům z vyšších kategorií.

Přidáno: 30. listopadu 2013

Zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Tichý, praktický, snadno ovladatelný, pro domácnost – tedy různé opravy, šití na děti atd. naprosto vyhovující, opravdu krásně šije, má pružný steh, stroj se dobře se přenáší, je velmi lehký.

Tento stroj jsem koupila jako dárek dceři k narozeninám. Byla s jeho vybavením a funkčností velmi spokojena. Hledala jsem pro ni takový, který má, kromě jiných i pružný steh a který by mohla používat i na trička a jiné pleteniny.Vybírala jsem podle zkušeností zákazníků, a líbila se mi i forma záručních oprav, kterou Janome poskytuje. Sama mám kufříkový stroj Lada 136, šila jsem mnoho, ale pružný steh mi velmi chyběl. V roce 1968, kdy jsem jej dostala od rodičů, taková možnost snad ani nebyla. Tento stroj je asi z těch levnějších, ale myslím, že všem požadavkům naprosto vyhovuje

Přidáno: 29. listopadu 2013

Zakoupeno v Ráj šití

Pro začátečníka je opravdu výborný. Jednoduchá manipulace, dostatek šicích programů, přiměřeně hlučný.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]