Recenze Janome

Janome 2000 CPX

Janome 2000 CPX

Přidáno: 20. května 2016

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• Mám ho teprve týden a funguje zatím výborně. Vynechání stehu jsem odstranila poštelováním napětí nití - na radu paní na telefonu ze Strimy Brno.

Doporučuji - s tím, že zkušenost s ním je zatím jen týden. Ale bez problémů.

Přidáno: 15. května 2016

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• Lehký, ale stabilní, dobře přenositelný.
  • Před prvním použítím se téměř nemusel seřizovat.
  • Dostatečný výběr stehů a velikost jejich nastaveni.
  • Zvláště strečové stehy jsou pro užití vynikající.
  • Šlapací páka se dobře ovládá i když je citlivá.
  • Světlo by mohlo mít zvláštní spínač.

Dobrá cena a slušný výkon.
Příjemný design.

Přidáno: 12. května 2016

Vše ok!

Přidáno: 10. května 2016

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• V dané kategorii naprosto v pohodě, starý stroj za stejnou cenu byl plastový šunt, toto je na občasné šití naprosto super

V této cenové kategorii zřejmě to nejlepší co se dá koupit. Pro lidi co si potřebují občas něco ušít a pod. jasná volba

Přidáno: 2. května 2016

• jednoduchý, malý,

pro začátečníky a na cestování perfektní

Ověřený zákazník Český patchwork Ověřený zákazník

Přidáno: 25. dubna 2016

Zakoupeno v Český patchwork

• Koupili jsme ho dceri- 7 let - a je vyborný. Pomalé šití a pěkné vzory. Zkusila si hned ušít polštářek a neměla s tím žádné problémy.
  • Je skladný, lehoučký.
  • Trochu chybí lampička, ale dcera ji moc neřeší.

Pro dceru výborný dárek. Není to hračka, která se po třetím použití rozbije a můžete ji vyhodit.
Pro začátečníky skvělé.

Ověřený zákazník sici-stroje.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 8. dubna 2016

Zakoupeno v sici-stroje.eu

• Žádné jsem nenašel

Vše skvěle

Přidáno: 29. března 2016

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Tichý, dobře se s ním pracuje

Má všechny funkce, které potřebujeme

Přidáno: 24. března 2016

• Spokojenost

Spolehlivý,tichý stroj.Prošívá jak slabé tak i silnější látky.Doporučuji,pro šití v domácnosti bezva,tichý.

Přidáno: 16. března 2016

Zakoupeno v Ráj šití

• Stroj je fortelný, bez problémů šije filc a tlusté látky.
  • Jednoduchý, podle návodu hned šiju /a to je můj první/
  • Šije dost rychle i při úplně nejcitlivějším nášlapu. Vadí u šití do prudší zatáčky.

Je skvělej, vybrala jsem ho proto, že je to pořádná ne-plastová mašina a šije i tlustý a pevný látky a na to je výbornej.

JANOME SKYLINE S5

JANOME SKYLINE S5

Přidáno: 15. března 2016

• super mašina
  • jednoduchá obsluha
  • menu piktogramy ne angličtina
  • zatím nevím

Po dlouhém vybírání nového šicího stroje pro manželku jsme vybrali tento protože umí neuvěřitelné množství stehů. A jelikož Janome nabízí na většinu svých strojů prodlouženou záruku 36 měsíců, tak jme se nakonec rozhodli pro tuto značku. Jsme zatím velice spokojení.

Ověřený zákazník Šicí stroje shop Registrovaný uživatel

Přidáno: 1. března 2016

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• Velmi přehledný návod pro použití. Nikdy jsem na šicím stroji nešila. Jednoduchá obsluha. Co všechno dokáže, objevím časem. Prodloužená záruka.
  • Zatím jsem nic neshledala.

Doporučuji.

Ověřený zákazník TIVIS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. února 2016

Zakoupeno v TIVIS.cz

• pro dítě ideální, naučí se šít a neprošije si prstíky :o)
  • lampička by se hodila...

jsem spokojena

• DISPLEJ

VÝBORNÝSTROJ, ŠLAPE, MOC DOPORUČUJI

Přidáno: 4. února 2016

Zakoupeno v Šicí stroje shop

• pevná kostra stroje,tichý chod,velký výběr stehů,volné rameno na rukávy a kalhoty,automatické navlékání nitě,krásný design
  • zatím nic

vřele doporučuji na běžné i náročnější domácí šití

Přidáno: 2. února 2016

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Šicí stroj JANOME 603 DXL - šije krásně, lze s ním šít pouze rukama, bez použití šlapky na nohu. Jednoduché nastavení rychlosti, kterou stroj sám udržuje, start - stop, zapošití, perfektně se nandavá spodní cívka, světlo hezky osvětluje šicí plochu. Jednoduchá předvolba vzorů - stačí zvolit číslo a nasadit patku, prodloužená záruka. NEJ šicí stroje garantují servis, že si stroj sami odvezou a přivezou. O proti konkurenci mají výbornou cenu a velkou škálu patek, příslušenství ke stroji, které za to stojí koupit a zjednodušit si šití. Koupením originálních patek Janome získáte maximum možností šití.

Kvalitní šicí stroj Japonské výroby.
Vrchní část je kvalitní plast nikoliv kov, jak někde uvádějí prodejci ke stroji.
Janome 603 DXL je kvalitně vyrobený, má přístup k spodní cívce z vrchu, nad cívkou je plastové víčko, které je průhledné, tak je stálá kontrola spodní niti, kolik ji tam ještě máme.
Osvětlení šicí plochy je kvalitní, světlo svíti dostatečně bílým světlem, které nehřeje jako u staré Ladovky.
Navinutí nitě na cívku je zcela jednoduché, protažení k jehle je dle šipek bez problémů.
Janome 603 DXL má velký displej, kde se nastavuje pomocí šipek vzor stehu, délka a šířka stehu. Vzory stehů jsou na přední pravé části stroje stále viditelné, stačí jen zvolit číslo stehu a dát patku. Patky jsou označeny písmeny, když zvolíte steh, tak vám se na displej píše i typ patky, zcela jednoduché použití.
Velkou přednostní Janome 603 DXL je, že lze požívat pouze rukama - nemusíte používat spouštění stroje nohou. Při ovládání pouze rukama má stroj možnost navolit si 3 základní rychlosti (pomalá, stření, rychlá) - tuto rychlost stroj sám udržuje po celou dobu a látku i sám posouvá, také si na ovladači blízko patky zvolíte start/stop, zapošití, zpátečku. Pro lidi s necitlivostí dolních končetin je to vynikající šance, jak šít na stroji zcela bezpečně.
Stroj má u sebe základní patky, které stačí na obyčejné šití.
Já osobně jsem investovala do dalších patek, přídavného stolečku a kvalitních jehel, které jsem vždy zvolila do velké rezervy a na různý materiál.
Držák na horní nit je vodorovně, vejde se tam maximálně špulka cca 500 m, krátká. Já osobně jsem si koupila kvalitní nitě s návinem 5000 m a převinu si nit na cívku a tu upevním do horního držáčku nitě. Když navinete horní i spodní nit současně, tak vám i většinou dojdou skoro ve stejném čase.
Mám JANOME DXL pár dní, ale díky možnosti šití stojem jen rukama jsem se po 13 letech mohla vrátit ke koníčku šití a už mám novou sukni a šaty :-).
Stroj je kvalitní, má kvalitní zpracování podávání látky a vnitřek u spodní cívky.
Stroj má patku na automatické šití knoflíkové dírky, jen vložíte knoflík do patky na příslušné místo a stroj za vás dírku vyšije ( má 7 druhů).
Janome 603 DXL doporučuji, záruka JANOME 3 roky a v internetovém obchodu NEJ ŠICÍ STROJE zaručený servis v záruce i po záruce - sami si stroj odvezou a zase přivezou k vám domů.
Kdybych si vybírala znovu šicí stroj, tak bych si opět vybrala JANOME 603 DXL.
Doporučuji si přikoupit i cívky na spodní nitě s krabičkou a pouze originální patky Janome. Dalšími patkami získáte skvělé možnosti šití a vyšívání vzorů.

Přidáno: 22. ledna 2016

• tichý
  • přesný
  • jednoduché ovládání
  • skladný
  • zatím nic

rozhodoval jsem se mezi mechanickým a elektronickým a udělal jsem dobře - příjemné překvapení

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. ledna 2016

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• lehký, přehledné ovládání, opravdu kvalitní šití
  • chybí světýlko, ale to jsem věděla dopředu

Rozhodně doporučuji, jak malým, tak začínajícím švadlenkám, ale určitě dobře poslouží i pro běžné opravy v domácnosti. Lehoučký, kvalitní stehy, za málo peněz hodně muziky:-)

Přidáno: 11. ledna 2016

(naposledy upraveno 11. ledna 2016)

• navlékač jehly
  • odstřih nitě
  • volba a rychlosti stroje
  • automatické šití dírek

Šiji už skoro čtyřicet let a tak dobrý stroj jsem ještě neměla.
JANOME jsem si vybrala proto, že jsem před čtyřmi lety koupila od této značky Coverlok a jsem s ním také velmi spokojena.
V příštím nákupu si budu dávat větší pozor na výběr dodatečného příslušenství patek, protože v základním vybavení je skoro vše.

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. ledna 2016